iq business

cs | en

Aktuálně

  • linkedin-in-icon-logo-2E34704F04-seeklogo.com Sledujte nás na LinkedIn a neuteče vám žádná nová akce DMC nebo TWI Institute Central Europe.
  • 27. 1. 2021 jsme uspořádali online konferenci HR Change '21 . Inspirace od nejlepších: Boeing USA, Brembo Czech, Alza.cz, Čepro, Air Bank, ICE Industrial Technologies, Česká televize  a jejich pohled na roli HR v roce 2021 v reportáži na HR News.
  • Program online vzdělávání s DMC: aktuálně vypsaná školení s individuálními konzultacemi najdete zde.
  • Jak na mytí rukou s TWI Job Instruction - video s Patrickem Grauppem s českými titulky
  • Pražské TWI & Kata Conference 20. 11. 2019 se zúčastnilo na 150 zástupců českých a slovenských firem. Prezentace na téma inovace, adaptace a zapojení lidí měly velký úspěch, stejně jako praktické workshopy a speciální sekce pro zdravotníky. Fotografie najdete ZDE, reportáž ZDE a rozhovory s prezentujícími ZDE.
  • Ve dnech 21. - 22. 11. 2017 jsme zorganizovali úspěšnou TWI & Kata Conference v pražském hotelu Aquapalace a za přítomnosti jednoho z nejlepších amerických Kata koučů, Brandona Browna, jsme pokřtili český překlad knihy Toyota Kata. Videorozhovory s prezentujícími a účastníky najdete na management.tv: ZDE.
  • 3. 11. 2016 jsme oficiálně pokřtili český překlad knihy Toyota Talent s jejím spoluautorem Davidem Meierem. Tisková zpráva ZDE. Videorozhovor s Davidem Meierem ZDE.
  • esfVzdělávání s dotacemi - našim klientům nabízíme pomoc s přípravou vzdělávacího plánu, zpracováním žádosti a řízení projektu. 

Více aktualit

Hledat

VÝCHOVA MISTRŮ V ČECHÁCH
VychovaMistruVcechach

CO je Výchova mistrů v Čechách?

Ucelený vzdělávací program, který si klade za cíl dostatečně připravit účastníky na jejich roli „vedoucího". Často se totiž stává, že lidé, kteří se vypracovali z dělnické na vedoucí pozici, nemají dostatečné znalosti a schopnosti pro vedení lidí. Stanou se z nich mistři, vedoucí týmů, group leadeři či supervizoři, kteří sice mají praktické zkušenosti nebo odborné technické znalosti, ale nikdo je neučil, jak správně vést své podřízené. 

Vycházíme z bohatých zkušeností ve výrobních závodech různých odvětví, které dokládají, že tito lidé nechtějí poslouchat dlouhé "suché teorie". Proto školíme zážitkovou metodou. Program je kombinací teoretického školení a praktické části složené z interaktivních komunikačních her a aktivit, což umožňuje propojit teoretické poznatky se zážitky a zkušenostmi z praktické části. Praktická část zároveň vede k velmi efektivnímu zlepšení vztahů a komunikace v týmu. Jedná se o obdobný přístup jako známá metoda TWI, tj. propojení školení s výrobou.

Moduly Výchovy mistrů v Čechách?

 

Školení pro Vás připravíme také interně na klíč (maximálně 12 účastníků ve skupině).