iq business

cs | en

Aktuálně

  • linkedin-in-icon-logo-2E34704F04-seeklogo.com Sledujte nás na LinkedIn a neuteče vám žádná nová akce DMC nebo TWI Institute Central Europe.
  • 27. 1. 2021 jsme uspořádali online konferenci HR Change '21 . Inspirace od nejlepších: Boeing USA, Brembo Czech, Alza.cz, Čepro, Air Bank, ICE Industrial Technologies, Česká televize  a jejich pohled na roli HR v roce 2021 v reportáži na HR News.
  • Program online vzdělávání s DMC: aktuálně vypsaná školení s individuálními konzultacemi najdete zde.
  • Jak na mytí rukou s TWI Job Instruction - video s Patrickem Grauppem s českými titulky
  • Pražské TWI & Kata Conference 20. 11. 2019 se zúčastnilo na 150 zástupců českých a slovenských firem. Prezentace na téma inovace, adaptace a zapojení lidí měly velký úspěch, stejně jako praktické workshopy a speciální sekce pro zdravotníky. Fotografie najdete ZDE, reportáž ZDE a rozhovory s prezentujícími ZDE.
  • Ve dnech 21. - 22. 11. 2017 jsme zorganizovali úspěšnou TWI & Kata Conference v pražském hotelu Aquapalace a za přítomnosti jednoho z nejlepších amerických Kata koučů, Brandona Browna, jsme pokřtili český překlad knihy Toyota Kata. Videorozhovory s prezentujícími a účastníky najdete na management.tv: ZDE.
  • 3. 11. 2016 jsme oficiálně pokřtili český překlad knihy Toyota Talent s jejím spoluautorem Davidem Meierem. Tisková zpráva ZDE. Videorozhovor s Davidem Meierem ZDE.
  • esfVzdělávání s dotacemi - našim klientům nabízíme pomoc s přípravou vzdělávacího plánu, zpracováním žádosti a řízení projektu. 

Více aktualit

Hledat

Úvod Aktuálně TZ Mikulášská 2014

DMC management consulting již podeváté uspořádal mikulášskou nadílku pro Kaňku

 tisková zpráva 12. 12. 2014

DMC_mikul_foto

První prosincovou neděli uspořádala společnost DMC management consulting ve spolupráci s agenturou Yellow Point mikulášskou nadílku pro děti svých zaměstnanců, obchodních partnerů a děti z občanského sdružení Kaňka. V této již tradiční akci, každoročně spojené s prodejem a aukcí výrobků dětí z Kaňky, se letos podařilo získat 21 000 korun, dalších 30 000 Kč předaly partnerky DMC management consulting formou sponzorského daru.

Kaňka o.p.s. poskytuje obecně prospěšné služby v oblasti výchovy a vzdělávání dětí  s postižením a sociální služby pro děti, mládež i dospělé osoby s postižením. DMC management consulting toto sdružení podporuje a sponzoruje již od roku 2004. A tak se 7. prosince autobus plný dětí s doprovodem vypravil do Prahy, užít si letošní mikulášskou besídku. V průběhu odpoledne pro něbyl připraven program tanečních a hudebních vystoupení, kreativních dílen a her. Děti z Kaňky a jejich rodiče navíc každoročně vyrábějí na arteterapii vánoční přání a dárky, které jsou pak na besídce vydraženy, a výtěžek z jejich dražby putuje na konto sdružení Kaňka.

Sdružení Kaňka si dlouhodobé pomoci opravdu cení a důkazem je i certifikát Filantropický dárce roku 2014 , který letos společnosti DMC management consulting a jejím obchodním partnerům udělila s dodatkem: „Každým rokem jsme na mikulášské besídce DMC svědky něčeho, co si neumíme vysvětlit. Nikde jinde se nesetkáváme s tak upřímnou a neokázalou snahou každého z přítomných nám finančně pomoci a přispět pro naši práci s dětmi s postižením“.

Ne všichni máme v životě to štěstí, že jsme naprosto zdraví. U dětí s postižením je to o to smutnější, že jejich dětství není bezstarostné a veselé, jak by mělo být. Většina zaměstnanců DMC již má vlastní potomky, a také proto jim osud postižených dětí vůbec není lhostejný. Již devátý rok proto podporujeme sdružení Kaňka a v čase vánočním pořádáme tuto akci, kterou si – jak doufáme – děti z Kaňky užijí a navíc jim přinese potřebnou finanční podporu,“ komentuje Markéta Šimáková, partnerka DMC management consulting s.r.o.