iq business

cs | en

Aktuálně

  • linkedin-in-icon-logo-2E34704F04-seeklogo.com Sledujte nás na LinkedIn a neuteče vám žádná nová akce DMC nebo TWI Institute Central Europe.
  • 27. 1. 2021 jsme uspořádali online konferenci HR Change '21 . Inspirace od nejlepších: Boeing USA, Brembo Czech, Alza.cz, Čepro, Air Bank, ICE Industrial Technologies, Česká televize  a jejich pohled na roli HR v roce 2021 v reportáži na HR News.
  • Program online vzdělávání s DMC: aktuálně vypsaná školení s individuálními konzultacemi najdete zde.
  • Jak na mytí rukou s TWI Job Instruction - video s Patrickem Grauppem s českými titulky
  • Pražské TWI & Kata Conference 20. 11. 2019 se zúčastnilo na 150 zástupců českých a slovenských firem. Prezentace na téma inovace, adaptace a zapojení lidí měly velký úspěch, stejně jako praktické workshopy a speciální sekce pro zdravotníky. Fotografie najdete ZDE, reportáž ZDE a rozhovory s prezentujícími ZDE.
  • Ve dnech 21. - 22. 11. 2017 jsme zorganizovali úspěšnou TWI & Kata Conference v pražském hotelu Aquapalace a za přítomnosti jednoho z nejlepších amerických Kata koučů, Brandona Browna, jsme pokřtili český překlad knihy Toyota Kata. Videorozhovory s prezentujícími a účastníky najdete na management.tv: ZDE.
  • 3. 11. 2016 jsme oficiálně pokřtili český překlad knihy Toyota Talent s jejím spoluautorem Davidem Meierem. Tisková zpráva ZDE. Videorozhovor s Davidem Meierem ZDE.
  • esfVzdělávání s dotacemi - našim klientům nabízíme pomoc s přípravou vzdělávacího plánu, zpracováním žádosti a řízení projektu. 

Více aktualit

Hledat

Úvod Aktuálně Novodobá bible HR Business Partneringu konečně také česky
Novodobá bible HR Business Partneringu konečně také česky

Společnost DMC management consulting iniciovala vydání českého překladu knihy Dave Ulricha „Nová éra řízení lidských zdrojů – ze servisu partnerem – 6 kompetencí pro HR budoucnosti" a na Snídani s DMC dne 21. 3. 2014 ji společně se všemi účastníky slavnostně pokřtí. Součástí křtu bude i workshop na téma HR Business Partner.

Snídaně s DMC jsou pravidelně pořádané tématické semináře pod vedením partnerek DMC management consulting Jitky Tejnorové a Markéty Šimákové. Nejedná se však pouze o teoretické přednášky, veškeré informace jsou účastníkům převedeny do praxe a ukázány na reálných případech, kterých obě dámy za svou praxi zažily nesčetně. Stejně tak i zúčastněné osobnosti z odborné praxe, zvolené vždy s ohledem na dané téma.

HR business partner je zkušený profesionál v oblasti personalistiky, který detailně zná fungování partnerského oddělení včetně jeho zaměstnanců, celé firmy a oboru jejího podnikání. Je profesionálním, sebevědomým a nepostradatelným konzultantem a poradcem, manažerem změn, expertem na interní komunikaci a vztahy. Jakými schopnostmi a kvalitami musí HR Business Partner disponovat, co vše může firmě nabídnout a v čem jí pomoci, i to účastníkům přiblíží zástupce z praxe, Martina Maričová, Manager of HR Business Partners team v Komerční bance.

Martina Maričová vede implementaci řízení oddělení lidských zdrojů v KB systémem HR Business Partner od začátku a její zkušenosti ocenili již účastníci vůbec první Snídaně na téma HR Business Partner před rokem.

Snídaně s DMC společně se křtem knihy proběhne 21. 3. 2014 v kavárně Leica Gallery Prague, Školská 28. V ceně workshopu je zarnut i jeden výtisk knihy v hodnotě 495 Kč, který účastníci obdrží přímo na místě.

DMC management consulting, s. r. o., je konzultační společnost zaměřená na speciální projekty v oblasti řízení, restrukturalizace společnosti, zvyšování hodnoty společnosti, krizového managementu a řízení lidských zdrojů. DMC je v současné době jedinou společností akreditovanou pro implementaci metody TWI v ČR a na Slovensku. Na českém trhu působí od roku 2002 a je 100% českou společností se sídlem v Praze a pobočkou v Ostravě. Partnerkami společnosti jsou Jitka Tejnorová a Markéta Šimáková.

DMC má zkušenosti z HR projektů ve výrobních společnostech, finančních institucích, FMCG, farmacii a mediální sféře – a to jak v České republice, tak i v zemích střední a východní Evropy. Mezi její klienty patří např. Komerční banka, KRKA ČR, Nokia Siemens Networks Czech Republic, Coca-Cola HBC Česká republika, Hartmann – Rico, Jitona, TPCA Kolín, ŠKODAEXPORT, SIEMENS VDO Automotive, OKD, Česká spořitelna a další.

Pro více informací kontaktujte: Pavla Lorencová, Omnimedia s.r.o., tel: 731 409 992, e-mail: p.lorencova@omnimedia.cz