iq business

cs | en

Aktuálně

  • linkedin-in-icon-logo-2E34704F04-seeklogo.com Sledujte nás na LinkedIn a neuteče vám žádná nová akce DMC nebo TWI Institute Central Europe.
  • Srdečně zveme všechny HR 27. 1. 2021 na online konferenci HR Change '21 . Inspirace od nejlepších: Boeing USA, Brembo Czech, Alza.cz, Čepro, Air Bank, ICE Industrial Technologies, Česká televize  a jejich pohled na roli HR v roce 2021. Do 20. 12. můžete využít slevu za včasnou registraci (ke každé registraci jedna další zdarma).
  • Program online vzdělávání s DMC: aktuálně vypsaná školení s individuálními konzultacemi najdete zde.
  • Jak na mytí rukou s TWI Job Instruction - video s Patrickem Grauppem s českými titulky
  • Pražské TWI & Kata Conference 20. 11. 2019 se zúčastnilo na 150 zástupců českých a slovenských firem. Prezentace na téma inovace, adaptace a zapojení lidí měly velký úspěch, stejně jako praktické workshopy a speciální sekce pro zdravotníky. Fotografie najdete ZDE, reportáž ZDE a rozhovory s prezentujícími ZDE.
  • Ve dnech 21. - 22. 11. 2017 jsme zorganizovali úspěšnou TWI & Kata Conference v pražském hotelu Aquapalace a za přítomnosti jednoho z nejlepších amerických Kata koučů, Brandona Browna, jsme pokřtili český překlad knihy Toyota Kata. Videorozhovory s prezentujícími a účastníky najdete na management.tv: ZDE.
  • 3. 11. 2016 jsme oficiálně pokřtili český překlad knihy Toyota Talent s jejím spoluautorem Davidem Meierem. Tisková zpráva ZDE. Videorozhovor s Davidem Meierem ZDE.
  • esfVzdělávání s dotacemi - našim klientům nabízíme pomoc s přípravou vzdělávacího plánu, zpracováním žádosti a řízení projektu. 

Více aktualit

Hledat

Úvod Aktuálně DMC představuje koncept HR Business Partner slovenským firmám

DMC představuje koncept HR Business Partner slovenským firmám

Tisková zpráva, 2.10.2013

Markéta Šimáková, Partnerka společnosti DMC jako generálního partnera konference New Vision in HR 2013 na téma Strategický business partner v Bratislavě 18. září, představila nový koncept řízení lidských zdrojů – HR Business Partner.

Konference byla zaměřená na HR management ve výrobních společnostech, vyjednávání s odbory, spolupráci s agenturami dočasného zaměstnávání a podporu motivace s cílem zvýšení kvality výkonu. Přednášející představili inspirativní trendy v HR a způsoby efektivního řízení interní komunikace. Na 130 účastníků konference si vyslechlo celkem 13 přednášek a měli možnost diskutovat a vyzkoušet si nové trendy v praxi díky dvěma panelovým diskusím a 5 workshopům. Přednášeli zástupci slovenských firem z různých odvětví.

Markéta Šimáková ve své přednášce účastníky seznámila s dnešním vnímáním HR oddělení a jeho možností. Ukázala účastníkům fungování HR Business Partnera na příkladech z praxe. Rovněž přiblížila jednotlivé fáze zavedení modelu a upozornila na jejich rizika.

HR Business Partner: Nový trend HR. Model řízení, který představuje propojení personální strategie se strategií celého podniku. Kompletně zastřešuje všechny HR procesy. HR business partner je kvalifikovaným pracovníkem HR, který dokáže efektivně řídit procesy přidávající hodnotu v týmu interního zákazníka, např. talent nebo career management. Bývá ceněn pro své zkušenosti a přímé propojení s interním zákazníkem. Poskytuje tak podporu při rotacích a kariérním růstu svých klientů, rozvoji jejich schopností apod.

Pro více informací prosím kontaktujte:
Daniela Rožánková, DMC management consulting, s. r. o.
E-mail: drozankova@dmc-cz.com
Tel.: + 420 225 384 850, + 420 724 139 837
Další informace: www.dmc-cz.com