iq business

cs | en

Aktuálně

Více aktualit

Hledat

Úvod Aktuálně DMC představuje koncept HR Business Partner slovenským firmám

DMC představuje koncept HR Business Partner slovenským firmám

Tisková zpráva, 2.10.2013

Markéta Šimáková, Partnerka společnosti DMC jako generálního partnera konference New Vision in HR 2013 na téma Strategický business partner v Bratislavě 18. září, představila nový koncept řízení lidských zdrojů – HR Business Partner.

Konference byla zaměřená na HR management ve výrobních společnostech, vyjednávání s odbory, spolupráci s agenturami dočasného zaměstnávání a podporu motivace s cílem zvýšení kvality výkonu. Přednášející představili inspirativní trendy v HR a způsoby efektivního řízení interní komunikace. Na 130 účastníků konference si vyslechlo celkem 13 přednášek a měli možnost diskutovat a vyzkoušet si nové trendy v praxi díky dvěma panelovým diskusím a 5 workshopům. Přednášeli zástupci slovenských firem z různých odvětví.

Markéta Šimáková ve své přednášce účastníky seznámila s dnešním vnímáním HR oddělení a jeho možností. Ukázala účastníkům fungování HR Business Partnera na příkladech z praxe. Rovněž přiblížila jednotlivé fáze zavedení modelu a upozornila na jejich rizika.

HR Business Partner: Nový trend HR. Model řízení, který představuje propojení personální strategie se strategií celého podniku. Kompletně zastřešuje všechny HR procesy. HR business partner je kvalifikovaným pracovníkem HR, který dokáže efektivně řídit procesy přidávající hodnotu v týmu interního zákazníka, např. talent nebo career management. Bývá ceněn pro své zkušenosti a přímé propojení s interním zákazníkem. Poskytuje tak podporu při rotacích a kariérním růstu svých klientů, rozvoji jejich schopností apod.

Pro více informací prosím kontaktujte:
Daniela Rožánková, DMC management consulting, s. r. o.
E-mail: drozankova@dmc-cz.com
Tel.: + 420 225 384 850, + 420 724 139 837
Další informace: www.dmc-cz.com