iq business

cs | en

Aktuálně

  • linkedin-in-icon-logo-2E34704F04-seeklogo.com Sledujte nás na LinkedIn a neuteče vám žádná nová akce DMC nebo TWI Institute Central Europe.
  • Pražské TWI & Kata Conference 20. 11. se zúčastnilo na 150 zástupců českých a slovenských firem. Prezentace na téma inovace, adaptace a zapojení lidí měly velký úspěch, stejně jako praktické workshopy a speciální sekce pro zdravotníky. Více informací připravujeme, první fotografie najdete ZDE.
  • V naší nabídce otevřených školení stále přibývají nová témata - podívejte se zde.
  • Ve dnech 21. - 22. 11. 2017 jsme zorganizovali úspěšnou TWI & Kata Conference v pražském hotelu Aquapalace a za přítomnosti jednoho z nejlepších amerických Kata koučů, Brandona Browna, jsme pokřtili český překlad knihy Toyota Kata. Videorozhovory s prezentujícími a účastníky najdete na management.tv: ZDE.
  • 3. 11. 2016 jsme oficiálně pokřtili český překlad knihy Toyota Talent s jejím spoluautorem Davidem Meierem. Tisková zpráva ZDE. Videorozhovor s Davidem Meierem ZDE.
  • esfVzdělávání s dotacemi - našim klientům nabízíme pomoc s přípravou vzdělávacího plánu, zpracováním žádosti a řízení projektu. 

Více aktualit

Hledat

Úvod Aktuálně Podpořte inovace ve firmě s FNM

Podpořte inovace ve firmě s metodou FunnelMind!

Tisková zpráva, listopad 2010

V polovině října 2010 proběhla v Olomouci další prezentační akce nové vzdělávací metody FunnelMind, kterou představila společnost DMC management consulting. Za hojné účasti stávajících klientů a zástupců pozvaných firem byly představeny hlavní principy metody, která má za cíl zvýšit efektivitu vzdělávacích procesů a podpořit změny a inovace ve společnostech.

 

„Celý program proběhl tak, jak ho v současnosti realizujeme s našimi klienty – tedy „na vlastní kůži“. Po aktivním zahájení, které proběhlo zábavnou formou, a po samotné realizaci akce pokračovalo školení rozborem, jenž klientům ukázal nové poznatky a nové přístupy k práci s lidmi v jejich společnostech,“ říká Jitka Tejnorová, partnerka společnosti DMC management consulting, a vysvětluje, v čem FunnelMind spočívá: „Metoda identifikuje příčiny problémů ve společnosti a na jejich základě odborníci volí vhodný vzdělávací program či program změn. FunnelMind čerpá z ověřených vzdělávacích nástrojů, jako jsou koučink, týmový koučink, interaktivní a projektivní techniky, modelové situace a podobně.“

 

Metoda FunnelMind se u klientů setkala s vysokým ohlasem:

„Akce FunnelMind se nám oběma (kolegyni i mě osobně) velice líbila. Pobavili jsme se a zároveň byla pro nás dobrou zpětnou vazbou v tom smyslu, že ke vzdělávání přistupujeme správným směrem (zážitky, koučink, apod.). Bylo to pro nás velice důležité zjištění, jelikož na vzdělávání pracuji pouze se svým týmem lidí, kteří navíc pracují na svých vlastních pozicích... Znamená to, že pokud něco zavádíme, je to hodně pracné a vše si ověřujeme dle "nejlepšího svědomí a vědomí"... zpětnou vazbu jsme doposud měli jen "nekvalifikovanou" (od zaměstnanců).“

„Sám za sebe musím říct, že jako společnost máte za tuto akci můj obdiv! Je jasné, že je v tom "utopených" spousta nákladů, ale akce měla opravdu vysokou úroveň.“

 "Akce na mě pozitivně zapůsobila překvapujícím začátkem i akčním průběhem programu. Nejlépe hodnotím plynulé spojení školící části s částí dopolední. Děkuji za představení zajímavé výukové formy."

 

Kontakt:  

Stance Communications

Anna Topičová, Account Manager

GSM: +420 224 810 809, +420 724 872 331

e-mail: anna.topicova@stance.cz

www.stance.cz

 

Informace pro média:

DMC management consulting s.r.o., je společnost zaměřená na řešení speciálních projektů v oblasti řízení restrukturalizace společnosti, zvyšování hodnoty společnosti, krizového managementu a řízení lidských zdrojů. Působí na českém trhu od roku 2002. Zaměřuje se na společnosti, které procházejí změnami v organizační struktuře, managementu, rozšiřují nebo utlumují své obchodních aktivity. Je 100% českou společností se sídlem v Praze a pobočkou v Ostravě, partnerkami společnosti jsou Jitka Tejnorová a Markéta Šimáková.

DMC nabízí široké spektrum zkušeností v oblasti řízení lidských zdrojů, individuální přístup a řešení na klíč plně odpovídající požadavkům a potřebám klienta. DMC má zkušenosti z projektů z oblasti výrobních společností, finančních institucí, FMCG, retailu, farmacii, mediální sféře – a to jak v České republice, tak i v zemích střední a východní Evropy.