iq business

cs | en

Aktuálně

Více aktualit

Hledat

Úvod Aktuálně FunnelMind má odstartováno

FUNNELMIND MÁ ODSTARTOVÁNO!

V neděli a pondělí 25 . -26.4. 2010 společnosti Yellow Point spol. s r.o. a DMC management consulting s.r.o. otevřely „nové dveře“ ve vzdělávání. Představily odborné vřejnosti, zástupcům pozvaných firem a jejich partnerům novou metodu ve vzdělávání FUNNELMIND. Celý program proběhl ve velmi uvolněné atmosféře ve Špindlerově Mlýně, kde se jednotliví účastníci seznámili s hlavními principy této metody, která má za cíl zvýšení efektivity vzdělávacích projektů a podporu změn a inovací ve společnostech. Setkání začalo na hotelu Lomnice, který poskytl velmi příjemné zázemí s cateringem celé akci. Vše se odehrálo tak, jak tyto programy v současnosti organizujeme s reálnými klienty – a to „na vlastní kůži“ . Nejprve reálná situace, řešení, rozbor a na závěr nové poznatky a nový přístup. Jak je vidět na okamžitých reakcích, které poslali nadšení účastníci, byl Kick – off vydařený a nová metoda bude mezi firmami oblíbená a úspěšná. Rádi bychom tímto také poděkovali všem, kteří se akce zúčastnili.

Tým Yellow Point a DMC management consulting

 

Reakce účastníků akce:

…díky ještě jednou za pozvání. Posunulo to mé znalosti takovýchto aktivit zas někam o kus dál. Měla jste skutečně pravdu. Toto "školení" si budu opravdu dlouho pamatovat. S naprostou jistotou Vám můžu říct, že až přijde nějaký velký projekt, vzpomenu si na lístečky a velmi dobře si rozmyslím, jak moc do projektu půjdu po hlavě a nechám se ztrhnout časem a stresem. Hodně mi to dalo i o řízení lidí, formování týmu. Škoda, že jsem nezůstala na pokračování druhý den…

Tým DMC je plný profesionálů, YellowPoint také. Velmi příjemní lidé, na kterých je sakra vidět, že je to baví.

Na závěrečné schůzce jsem po prezentaci fotek s hudbou měla pocit, že jsem zažila víc než jen outdoor – inddor školení. S kolegy jsem se loučila jako kdybychom spolu zažili nevím co a odjížděla jsem s pocitem jako v 9 letech z tábora..."snad ty lidi ještě někdy uvidím, bylo to super, oni byli super".

Organizačně bylo všechno velmi dobře připraveno…

Kateřina | HR Supervisor