iq business

cs | en

Aktuálně

  • linkedin-in-icon-logo-2E34704F04-seeklogo.com Sledujte nás na LinkedIn a neuteče vám žádná nová akce DMC nebo TWI Institute Central Europe.
  • Toyota Daily Management 29. 5. - unikátní seminář pořádáme s Reiko Kano, expertkou na Toyota Production System, spolupracovnicí legend leanu jako Taiichi Ohno nebo Shigeo Shingo. Nenechte si ujít příležitost získat přímou zkušenost z Toyoty.
  • V naší nabídce otevřených školení stále přibývají nová témata - podívejte se zde.
  • Přijeďte v červnu do švédského Malmö na tradiční evropský TWI & Kata Summit. Zavolejte si o kód na 20% slevu z registračního poplatku. 
  • V listopadu chystáme 2 velké konference s tématy, která firmy v ČR a SR aktuálně řeší. 18. 11. v Bratislavě nebo 20. 11. v Praze budou dny plné sdílení zkušeností a inspirace. Podrobnosti připravujeme.
  • Od února začíná nový ročník TWI & Kata akademie, tentokrát rozšířený o nové moduly TWI Job Safety a Standardized Work. Základní verze TWI akademie bude probíhat od 19. 2. také na Slovensku.
  • Ve dnech 21. - 22. 11. 2017 jsme zorganizovali úspěšnou TWI & Kata Conference v pražském hotelu Aquapalace a za přítomnosti jednoho z nejlepších amerických Kata koučů, Brandona Browna, jsme pokřtili český překlad knihy Toyota Kata. Videorozhovory s prezentujícími a účastníky najdete na management.tv: ZDE.
  • 3. 11. 2016 jsme oficiálně pokřtili český překlad knihy Toyota Talent s jejím spoluautorem Davidem Meierem. Tisková zpráva ZDE. Videorozhovor s Davidem Meierem ZDE.
  • esfVzdělávání s dotacemi - našim klientům nabízíme pomoc s přípravou vzdělávacího plánu, zpracováním žádosti a řízení projektu. 

Více aktualit

Hledat

VÝCHOVA MISTRŮ V ČECHÁCH
VychovaMistruVcechach

CO je Výchova mistrů v Čechách?

Ucelený vzdělávací program, který si klade za cíl dostatečně připravit účastníky na jejich roli „vedoucího". Často se totiž stává, že lidé, kteří se vypracovali z dělnické na vedoucí pozici, nemají dostatečné znalosti a schopnosti pro vedení lidí. Stanou se z nich mistři, vedoucí týmů, group leadeři či supervizoři, kteří sice mají praktické zkušenosti nebo odborné technické znalosti, ale nikdo je neučil, jak správně vést své podřízené. 

Vycházíme z bohatých zkušeností ve výrobních závodech různých odvětví, které dokládají, že tito lidé nechtějí poslouchat dlouhé "suché teorie". Proto školíme zážitkovou metodou. Program je kombinací teoretického školení a praktické části složené z interaktivních komunikačních her a aktivit, což umožňuje propojit teoretické poznatky se zážitky a zkušenostmi z praktické části. Praktická část zároveň vede k velmi efektivnímu zlepšení vztahů a komunikace v týmu. Jedná se o obdobný přístup jako známá metoda TWI, tj. propojení školení s výrobou.

Moduly Výchovy mistrů v Čechách?

 

Školení pro Vás připravíme také interně na klíč (maximálně 12 účastníků ve skupině).